BİZİ TANIYIN

Sektör paydaşlarımızla beraber 20 yıl

DEVA AGRO A.Ş. 2000 yılında bitki koruma ürünleri ve bitki besleme ürünleri satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Deva Agro çalışanları, çok uzun yıllara dayanan bitki koruma ürünleri konusundaki tecrübeleri ve zengin bilgi birikimleri ile tarım sektörüne katkıda bulunmaktadır.

Deva Agro bugün itibariyle 100 den fazla imal bitki koruma ürünü ruhsatına sahiptir. Firmamız tüm coğrafi bölgelerde etkin satış ağı ile pazarlama faaliyetini yürütmektedir. Deva Agro'nun yönetim ve pazarlama anlayışının en önemli unsurları; piyasa ihtiyaçlarını iyi analiz etmek, iş ortaklarımıza kaliteli ürünler tedarik etmek, hızlı bir servis hizmeti sağlamak ve çiftçilerimizin vazgeçemediği bir marka olmaktır. Ülkemizin değişik coğrafi bölgelerinde ürünlerimizin şatışına destek veren, bizlere güvenerek iş ortaklığı yapan tüm sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Dürüstlük ve müşteri memnuniyeti

İşimizin her alanında dürüstlüğü kurumsal bir standart olarak belirliyoruz. Biz iş ortağımız ve sektörümüzle güvene dayalı ve dürüstlük ilkesine bağlı kalarak iş ilişkileri kuruyoruz. Biz, sektörel deneyimimiz ve müşteri odaklı iş anlayışımızla güvenilir, etkili, verimli hizmet sunmayı amaç edindik. Kaliteden ödün vermeden sektöre sunduğumuz ürünlerle en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Kalıcı işbirliği

Biz sürekli büyümenin uzun süreli iş ilişkileri yaratarak mümkün olduğuna inanıyoruz. Deva Agro; gelişimin sürdürülebilir olmasını sağlamak için kalıcı iş birliklerine her zaman önem verecektir.

Tutku ve büyüme

Deva Agro da bizler sektörümüzü seviyoruz. Zorlukların altından kalkmasını girişimcilik, yaratıcılık ve macera ruhu ile başarıyoruz. Biz işimize yatırım yapıyor ve stratejik bir yaklaşımla ürün ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Mevcut ve yeni müşterilerimizle iş ortaklığı anlayışıyla çalışıyoruz.