SİTE KULLANIM HAKLARI

Site Kullanım Hakları

Lütfen aşağıda belirtilen site kullanım haklarını dikkatle okuyunuz. Bu web sitesine erişim sağlayarak aşağıda belirtilen site kullanım haklarını kabul etmiş olacaksınız

  • 1. Bu web sitenin sahiplik ve işletme hakları Deva Agro A.Ş. dir. Site içeriğinin yetkisiz kişilerce kopyalanması, değiştirilmesi, site içeriği hakkında yanlış bilgiler verilmesi kesinlikle yasaktır. Aksi halde Deva Agro A.Ş. nin açıkça kullanım izni verilmeyen bütün hakları saklıdır.
  • 2. Bu web sitesinde kullanılan, tanıtılan ürünler, Deva Agro A.Ş. nin tescilli ticari markalarıdır. Bu markalar izin alınmaksızın üçüncü kişilerin ürünü olarak kullanılamaz. Tanıtımı yapılamaz. Sitede bulunan diğer ticari markalar ilgili sahiplere aittir.
  • 3. Bu web sitesi iş ortaklarına veya üçüncü kişilere ait linkler, bağlantılar içerebilir. Deva Agro A.Ş. bu linklerin geliştirilmesi, bakımı, içerik yönetimine sahip değildir. Deva Agro A.Ş. sadece bu web sitelerine referans sağlama görevinde bulunur. Belirtilen linklerdeki içerikleri incelemez, onaylamaz, izlemez ve bunlar hakkında herhangi olumlu / olumsuz beyanda bulunmaz.
  • 4. Deva Agro A.Ş. web sitesini güncelleyerek herhangi bir alandaki kullanım haklarını yeniden düzenleyebilir. Bu web sitesini kullnarak, değişiklikleri kabul etmiş olursunuz. Değişen içeriklerden faydalanabilmek için bu web sitesini periyodik olarak ziyaret etmeniz gerekmektedir.
  • 5. Yukarıda belirtilen kullanım haklarının herhangi biri veya birkaçı geçersiz, uygulanamaz duruma düşmesi halinde diğer kullanım haklarını etkilemeyecektr. Geçersiz, uygulanamaz hükümler yasalar çerçevesinde değiştirilerek geçerlilik ve uygulanabilirlik sağlanacaktır. Kullanım haklarının geçerliliği Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre tanımlanacaktır. Diğer bölge yargı ve ilkelerinin uygulanması geçersizdir.